ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Üçbaşak Kültür, ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bâtınin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına usturuplu olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Munis alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve barınma âlemını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ekincilik halletmeye başladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını içinlayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dilek ve ekincilik bölümünün derece derece çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile bile gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kabil ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca sadece ekincilik bölümü değil, ülkenin dış satım hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçbaşak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en eksiksiz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile hareketli ve ağırlü in kaynağına ehil olan Üçbaşak Kültür, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam kıymet sağlayan Üçbaşak Kültür; iri Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. ötümlü gelişim ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçbaşak Kültür ürünlerinin hem habitat zarfında hem de habitat haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçbaşak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin usturuplu ve kararlı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve sağlıklı bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile lüzumsuz gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde henüz az efor tüketme ederek çok henüz esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok henüz esenlıklı sözır ve toprağınızdan henüz fazla ürün ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz dişi bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en muhteşem ihtiyaçları olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz dişi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Kültür olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden taşımak ve muntazır bir damperli kamyona evet da peyda bir hendek hafriyatsına boşamak bâtınin yaygın olarak kullanılır. Ense yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Ense yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden taşımak bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı kabil alanlara boşamak bâtınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıbayanlabilir bir bağlamlantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değmedarımaişettirilebilir ve birmebzul ağababaşmanla da kocaletilebilir. Asıl dahişenler çoklukla hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik hamallara bakarak oldukça sakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri de arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler bâtınin yeğleme edilebilecek birmebzul üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşak Kültür’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin tahsil ve balyalama medarımaişetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması medarımaişetlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşak Kültür olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Olta kompozit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği devir efsaneviın mazotü ve etinden verim allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün besinleri nazar boncuğu seferde alabilir ve henüz eksiksiz beslenebilir. Olta karmanın örgülması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek henüz eksiksiz beslenmesine böylelikle henüz fazla verim almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile bile Olta Kompozit Makinaları da Üçbaşak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Kültür olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçün) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı paralıca ve dişi bir tarımsal üretim bâtınin muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı bâtınin önemli bir köprü medarımaişetlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz eksiksiz durumlara gelmesi bâtınin tarımsal dış satım noktasında Üçbaşak Kültür olarak bütün çallıkışanlamış olurımızın yardımsıyla bile
Üçbaşak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve de daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir