ucbasaktarim.com: Geniş Ağızlı Gübre Serpme Makinası

Üçkelleak Tarım, ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri karınin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yönlü olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Oranlı aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve barınma düzlemını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik hayata geçirmeye kelleladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşıtlayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve ekincilik bölümünün giderek çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Uygulayım bilimi ile birlikte vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca ekincilik bölümü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile giderek artmaktadır.

Üçkelleak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve güçlü üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en çok hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile dinamik ve dermanlü âdem kaynağına ehil olan Üçkelleak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş ayar sağlayan Üçkelleak Tarım; dolu Ar-Ge çalışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını temelli yükseltmektedir. Devamlı inkişaf ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçkelleak Tarım ürünlerinin hem yurt içre hem bile yurt haricinde güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Tarım, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçkelleak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin yönlü ve kararlı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi ehliyetli ve hakikat bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile zait gübre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve velut bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde daha azca efor tüketme ederek çok daha sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlamlıklı lafır ve toprağınızdan daha bir tomar semere ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha velut bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en mehabetli ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha velut meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Tarım olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine kaldırmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden kaldırmak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da küşade bir trap hafriyatsına bırakmak karınin münteşir olarak kullanılır. Ense yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden kaldırmak mümkündür. Ense yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden kaldırmak karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı kabilinden alanlara bırakmak karınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir demetlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğhizmettirilebilir ve birgani ataşmanla da genişletilebilir. Asıl daşenler ekseriya hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik hamallara bakarak oldukça düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler karınin yeğleme edilebilecek birgani üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem bile kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçkelleak Tarım’ın peş yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin cem ve balyalama hizmetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması hizmetlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkelleak Tarım olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Olta muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği çağ hayvanın mazotü ve etinden mahsul alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları hiç seferde alabilir ve daha çok beslenebilir. Olta karmanın gestaltlması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha çok beslenmesine böylece daha bir tomar mahsul almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Olta Muhtelit Makinaları da Üçkelleak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Tarım olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabilinden en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı kibar ve velut bir zirai üretim karınin mehabetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı karınin önemli bir köprü hizmetlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha çok durumlara gelmesi karınin zirai ihracat noktasında Üçkelleak Tarım olarak bütün çalışanlarımızın yardımsıyla birlikte
Üçkelleak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir