mobil ödeme bozdurma nedir

Mobil ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının alışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme para sistemi ile Ödeme akdetmek isteyen eşhas, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip alışbilgiş anlayışlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme sayesinde bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı hat bakiyesi ise krediden düşüş dokumalır. Bunun taliı esna iş yerlerinde tercih edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu anlayışlemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği çıplak mevcut para kartları mutavassıtlığı sayesinde olabilir.

Mobil Ödeme Sistemi sayesinde Satımlarda Peşış Yakalama
E-ticaret ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belirli bir oranda kişilere hitap eder. İşletme yerlerinin amaç kitlelerinden mevcut yoğaltıcı gruplarının alışbilgiş alışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı yoğaltıcı gruplarının para ve vezneci kartı yöntemi ile alışbilgiş yapmayı tercih ederken para kartı ve vezneci kartı namevcut eşhas ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT yahut hareketli ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri tercih ederek alışbilgiş yamayı tercih eder.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kafaladığından itibaren bu sistemi kullanan çok okkalı erkek ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel salon yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini tercih ederken kimisı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini almak lüzum. Yani kısaca bahsetmek gerekirse hareketli ödeme sistemi iz alan e- ticaret şirket yerleri ulaştığı amaç kesime bir yeni zümre henüz eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satışlarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine iz vererek, amaç kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda henüz çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir