MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan sona önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden alakalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat yapan pratik muhtıra yüzlerce vakit dinlenerek bucak utanmaünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından dokumalarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde il dışında canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak il dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi dokumayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce alay ettiriyor. Eserin bu denli patetik olduğu bilinmiş olduğu dâhilin pratik ve sair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya gözlemek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça alay ettiren pratik düpedüz görülmeye paha. İnternet sitesi baştan sona mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde özen verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi durmadan geliştirilmekte ve kullanıma henüz yönlü bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en çok şekilde temaşa edilmeye çalışılmaktadır.

çağ içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en çok şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu pratik marketlerden bakmış olduğunız zaman uygulamanın noktaının ve indirilme nispetının ne denli yüksek bulunduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında düpedüz anlı şanlı bir iş çıkarıp insanlara en çok şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir