Heets Sigara

Heets, elektronik sigara veya IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mekân aldığından, sigaraya benzemekle omuz omuza, geleneksel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kabilinden yanma alışverişlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan zevat dâhilin bir alternatif olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın almak dâhilin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en eke duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece aldatmaışkanlıklarını tebdil etmek ve insanların daha azca zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets tutmak dâhilin geleneksel sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine amelî olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets yararlanmaı dâhilin tasarlanmıştır. Takım, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in dâhilindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamele, dumanün yanması alegori, buharlaşması haysiyetiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara nazaran daha azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın almak dâhilin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, yararlanmaı da yerel yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün haydi haydi heets yararlanmaı haysiyetiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden sair duman ürünleri kabilinden bağımlılık yapıcı olabileceği dair uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuştur. Temelı keyif örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül hastalıkları ve sair keyif sorunlarına neden olabileceğinden telaş etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri bile tartışma konusu olmuştur.

Bununla omuz omuza, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara nazaran daha azca zararlı olduğunu ve sigara bırakma yönünde bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara alternatif olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan zevat dâhilin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara nazaran daha azca zararlı başüstüneğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün yararlanmaı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına amelî şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve keyif önerilerine amelî şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir