Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de rical derunin üretilen elan şekersiz modelleri de mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının dunya kaymasını kösteklemek derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde gacı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya kellelandı. Hatta unutulmaya suret tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri çıplak ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak esenlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine haklı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler düğün raksında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birçok bay dergisinde gacı vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de bucak almaya kelleladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evveli de olduğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu denli rikkatli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişesen rahatsız etmemesi gerekir. Moda sektörü imdi jartiyeri vahit şerha olarak satmanın indinde birçok ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birçok üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen setı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye haklı revan seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla ilgili olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya mesafe bildirmek derunin dundakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri süresince özellikleri açısından tadil gösterse de anayasa kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları vahit başına yahut bir partnerle her evetştan âdem evladı tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve dünya genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına nazaran seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik karıştırmak derunin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu yahut mağazada biliş birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde mahfi olduğu derunin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten sefa saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla muammer olmak temelı seks oyuncağı işlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak çekmek, teamüllevselliği üzerine marifet edinmeden satın çekmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek derunin eke çaba harcama etmelidirler. Hassaten; imdi vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan allıkışbilgiş elan hafif ve erinç olmaya kelleladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yaşamında yaşanmış olan sorunların tartışılması, lafşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı derunin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakimlığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirimlik sorunu olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. öteki taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel gönenç düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop işlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, yaşamına güçlülık karıştırmak, elan esen bir orgazm muammer olmak yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek derunin sex shoplardan allıkışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan işi haram olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını korumak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında eke vürutmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum haklı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri vahit şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, teamülleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun sefa haritasını çıkarmakta enikonu güçlü ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona nazaran devinme ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu teamülin en hafif yolu. Hassaten seks sırasında lakırtı etmek çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en güçlü seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli rahatsız edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis suretüğünün penisinizi sıkarken verimsizçekmek derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek engel tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları elan esen seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak esen bir seksin sonu güçlü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir