Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi muhtevain bir tane değil çabucak zait hekimin icazetı gerekir ve dirimlik yerleşmiş raporuna lüzum duyulur. Hamilelik süresince takip edeni meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da yürek ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabilinden durumlarda terapotik kazıma (tedavi amaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kürtaj anlayışlemi sırasında Genel duyum yitimi ya da Yöresel duyum yitimi uygulanır. özlük Genel anesteziye tuzakınacak ise iş öncesi 4 zaman derece oral çekicilikı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kazımaı ise ya da önceden konstrüksiyonlmış sezaryen ile doğumu var ise Genel duyum yitimi ile kazıma konstrüksiyonlır. Ama kişinin eskiden yapmış oldurmış evetğu kürtajları var ise ya da düzgülü veladet eylemi gerçekleştirilmiş ise Yöresel duyum yitimi konstrüksiyonlabilir. Yöresel duyum yitimi Anestezi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel çarelar ile uyuşturulur. Genel duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) tarz ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı aracılığıyla konstrüksiyonlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Yoklama ve rahim (uterus) konstrüksiyonsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 zaman derece sürer. Yöresel duyum yitimi ile 15 zaman derece, Genel duyum yitimi ile 30 zaman derece sonra şahıs beyit kucakına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak amaçlı Hekim aracılığıyla çarelar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra şahıs Kontrolör amaçlı gene gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son sayı tarihi itibarıyla meşru evetğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma meşru boşaltma ya da kazıma denilmektedir. Yasalar ile alakalı bu iş yalnızca hatun kişi veladet uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve tutkun arasında gizli kalmaktadır. Gebede gülmeyen bir çor mevcut ise ve aylı kalma durumu şahıs muhtevain riziko oluşturuyor ise ya da gebelik süresince zararlı olan bir kendisinin kullanmakta zorunlu kılındığı çarelar var ise kişiye terapotik kazıma (tedavi amaçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir